Lídr Pardubické kandidátky přijel do Prahy koňmo

4. září 2020
Lídr Pardubické kandidátky přijel do Prahy koňmo

Lídr Pardubické kandidátky České Pirátské Strany Daniel Lebduška přijel do Prahy na ostré zahájení volební kampaně koňmo. Během tiskové konference, kde se představilo všech 13 lídrů do krajů, zaujal vtipným příjezdem na dřevěném koni.

“Proč jsem přijel na koni, je jednoduché. Já mám totiž pocit, že dostat se z jedné strany na druhou v Pardubickém kraji je rychlejší v sedle šampiona Velké Pardubické než se tam dostat autem,”

uvedl Lebduška. Jak dále dodává, prioritou Pirátů v pardubickém kraji v rámci dopravy je, aby dálnice D35 byla dostavěna bez průtahů a se všemi převaděči.

“Tato stavba je pro pardubické kraj tak důležitá a tak strategická jako před 178 lety výstavba železnice,”

zakončil svou řeč lídr pardubické kandidátky.

kampa1

V Praze se krajští Pardubičtí Piráti, které zdatně s Danielem Lebduškou zastupoval také Andrej Ramašeuski, odprezentovali volebním programem pro Pardubický kraj. Na odlehčení si mohli účastníci vyrobit vlastní placky s pirátskou tématikou nebo se vyfotit ve fotokoutku s bublinou Na skok do Pardubického kraje.

kampa2

Pirátský autobus v Chrudimi a v Pardubicích

V návaznosti na zahájení ostré kampaně v Praze Vás zveme, ať si z obyčejné neděle uděláte neopakovatelný zážitek s autobusem budoucnosti. Máme pro Vás připravené workshopy na výrobu barefoot sandálků, voskovaných ubrousků a recyklovaných tašek bez šití. Těšit se dále můžete na ukázku virtuální reality, systému hydroponického pěstování rostlin, elektrickou jednokolku nebo 3D realitu. Malí i velcí si mohou vyzkoušet holografickou projekci, malý dron nebo 3D tužku. A speciálně pro ty malé na vyblbnutí skákací hrad.

Celou zastávkou Vás provedou naši kandidáti do podzimních krajských voleb, se kterými si tak můžete popovídat o jejich zkušenostech, vizích a plánech pro Pardubický kraj.

kampa3

Náš autobus přistane v 11:00 hodin na Resselově náměstí v Chrudimi a ve 14:30 na Pernštýnském náměstí v Pardubicích.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.