Ukliďme Česko - Piráti v Pardubickém kraji se opět zapojili

17. 09. 2019
Ukliďme Česko - Piráti v Pardubickém kraji se opět zapojili

Piráti se v Pardubickém kraji připojili k akci Ukliďme Česko. V Pardubicích, Poličce a České Třebové se do úklidu zapojilo kolem třiceti lidí a uklidilo se přes 100 kg odpadu.

V Pardubicích úklid organizovalo místní sdružení Pardubicko, Marcel Palatáš a Ivana Böhmová. Uklízelo se v lokalitě na Hrádku u Pardubic, kde se s dětmi a dobrovolníky hlavně zaměřili na úklid nedopalků od cigaret a menších odpadků.

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko

V České Třebové se organizace uchopil Martin Saifrt, se členy Jaroslav Lainz, Martin Herman a dobrovolníky z místního pirátského sdružení Českotřebovsko. V rámci úklidu se sešlo 7 lidí a to včetně dětí. Uklízelo se v okolí silnice a pole u letiště, po té si uklízející opekli špekáčky na nedaleké chatě Florián.

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko

V Poličce se úklidu zhostil spolek Na jedné lodi, při úklidu pomáhala také místní zastupitelka Jitka Bidlová. Uklízel se Liboháj a alej směrem na Špici.

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Libuše Vévodová -  Vyspělá společnost dává příležitost k uplatnění každému
06.10.2021

Libuše Vévodová - Vyspělá společnost dává příležitost k uplatnění každému

Pirátská zastupitelka Liba Vévodová z východočeských Svitav je gymnaziální učitelkou matematiky. Při rozhodování, zda se této profesi věnovat, jí pomohlo přesvědčení, že budoucí potenciál leží především v mladé generaci. Ve zvoleném povolání vnímala možnost jak...

CHCI VĚDĚT VÍCE