Piráti v Pardubickém kraji podali kandidátní listinu do krajských voleb

03. 08. 2020
Piráti v Pardubickém kraji podali kandidátní listinu do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje odevzdali skrze svou zmocněnkyni v pátek 24. července kandidátní listinu na krajském úřadě v Pardubicích.

Lídrem pirátské kandidátky je předseda krajského sdružení Pirátů a zastupitel Chrudimi Daniel Lebduška. Vystudoval Karlovu Univerzitu a dlouhodobě se věnuje marketingu. V současnosti je výkonným ředitelem společnosti IPC Team. Je ženatý a vychovává tři děti.

“Kandidátní listina Pirátů v Pardubickém kraji je nabitá kvalitními lidmi, kteří mají prokazatelné zkušenosti ve svých oborech. Věříme, že získáme tolik krajských mandátů, abychom se stali jednou z hlavních politických sil v krajské politice a díky tomu mohli plně prosadit náš program. V procentuálním přepočtu míříme na 22% ze všech odevzdaných hlasů. Naše volební heslo pro tyto volby je: “BUDOUCNOST ŘEŠÍME TEĎ”, říká lídr Lebduška.

Dvojkou na kandidátce se stal Filip Mezera, který pracuje jako datový analytik v oblasti financí a je zastupitelem v Sezemicích, kde trénuje mládež fotbal. Na třetím místě piráti zvolili systémového administrátora, zastupitele obce Radhošť a drobného chovatele Andreje Ramašeuského. Čtyřkou pirátské kandidátky je svitavská zastupitelka a učitelka Líba Vévodová. První pětku uzavírá IT správce systémů, auditor a českotřebovský zastupitel Jiří Ducháček, který má v gesci dopravu a bezpečnost.

Následující v pořadí je pardubická zastupitelka věnující se sociální oblasti a kultuře Lenka Španihelová. Další ženou je Andrea Linhartová, jež se věnuje problematice zdravotnictví. Následuje Jaroslav Lainz, speciální pedagog věnující se žákům s výchovnými problémy a intervenčním programům ve školách. Devítičlenné čelo pirátské kandidátky uzavírá Matěj Karas, odborník v oblasti koordinace sociálních služeb a meziresortní spolupráce.

Více informací o našich kandidátech naleznete na našem webu https://pardubicky.pirati.cz

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Libuše Vévodová -  Vyspělá společnost dává příležitost k uplatnění každému
06.10.2021

Libuše Vévodová - Vyspělá společnost dává příležitost k uplatnění každému

Pirátská zastupitelka Liba Vévodová z východočeských Svitav je gymnaziální učitelkou matematiky. Při rozhodování, zda se této profesi věnovat, jí pomohlo přesvědčení, že budoucí potenciál leží především v mladé generaci. Ve zvoleném povolání vnímala možnost jak...

CHCI VĚDĚT VÍCE