Deskovky s Piráty ve Svitavách

17. 01. 2018
Deskovky s Piráty ve Svitavách

Místní pirátské sdružení Svitavsko, zve ve Čtvrtek 1.2.2018 do restaurace Sáhir Vítězná 1572/13 ve Svitavách, na setkání s poslancem Mikulášem Ferjenčíkem a zábavu u stolních a karetních her.

Od 15:30 máte možnost porazit Mikuláše Ferjenčíka v karetni hře Magic the Gathering. Vlastní balíček karet s sebou. Tato oblíbená karetní hra je velkou vášní Mikuláše, kterou sdílí mimo jiné i s našim předsedou Ivanem Bartošem. Současně Vám náš host Petr Frajvald představí různé deskové hry, budeme mít k dispozici nejprodávanější hru roku 2017 Krycí jména, velmi oblíbené Osadníky z Katanu nebo Carcassonne a mnoho dalších. Petr Frajvald pořádá různé deskohraní a vede v Moravské Třebové kroužek s deskovými hry. Petr v roce 2016 získal Bronz na MS v Osadníkách z Katanu, máte tedy možnost se poměřit se světovou špičkou v této hře. Od ca. 17:30 plánujeme, besedu s našim poslancem za pardubický kraj, Mikulášem Ferjenčíkem. Máte možnost se zeptat na cokoliv chcete, např.:

  • Co dělají poslanci, když nejsou ve sněmovně?
  • Proč nejdou Piráti s Babišem?
  • Bude příští prezident lepší než ten starý?
  • Nebo cokoliv vás napadne.

Více informací na Facebookové události. Těšíme se na Vás!

Petr Frajvald

Obr. Petr Frajvald (zdroj facebook.com)

Informační kanály:

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Libuše Vévodová -  Vyspělá společnost dává příležitost k uplatnění každému
06.10.2021

Libuše Vévodová - Vyspělá společnost dává příležitost k uplatnění každému

Pirátská zastupitelka Liba Vévodová z východočeských Svitav je gymnaziální učitelkou matematiky. Při rozhodování, zda se této profesi věnovat, jí pomohlo přesvědčení, že budoucí potenciál leží především v mladé generaci. Ve zvoleném povolání vnímala možnost jak...

CHCI VĚDĚT VÍCE