Mgr. et RNDr. Emanuel Žďárský, CSc.

genetik, VŠ pedagog

Mgr. et RNDr. Emanuel Žďárský, CSc. (3. září 1957) celý život trávím, kromě profesních povinností v Praze, Edinburghu, Montrealu a Oslu v minulosti, na rodné hroudě v Železných horách. Sloužím lidem klinickou genetikou, včetně Covidové, a realizací inovací, což bohužel v Česku znamená i boj se zdravotnickou korupcí v ročněmiliardových rozměrech.

Volnočas? Asi nejvíc rodinování s dětmi i vnoučaty, kresba a záznam pamětí.

Politický postoj vychází ze zkušeností skoro deseti let strávených v zahraničí, v zemích, které shodou okolností demokracii podle mě dotáhly nejdál (Skotsko, Kanada, Norsko), což v Česku asi nejlépe vyjadřují cíle Pirátů a podpora nejlepšího světového projektu – Evropské unie. Mluvím plynule anglicky a rusky, kostrbatě francouzsky a norsky.

Za zmínku asi stojí, že v současné době pomáhám utestovat k smrti Covid19 (k 21.7. 6500 vyšetřených) a klíčovat rychle se formující korupci (předražené, proto ne všem a včas dostupné testování) kolem covidové pandemie. Pirátům přiznivcuje registrovaně i neregistrovaně od roku 2012.

Pan Žďarský za nás kandidoval v krajských volbách 2020, ale jeho aktivity v rámci jeho PCR metody testování na Covid-19 nemají s naší stranou nic společného. Byla mu nabídnuta spolupráce s našimi experty, ale do této chvíle se nezapojil. Pokud chcete více informací, tak kontaktujte pana Ždarského osobně na tel. čísle, které můžete volně vyhledat na internetu.

emanuel-zdarsky

bez politické příslušnosti