Ustanovující schůze MS Svitavsko-Orlickoústecko

13. prosince 2017
Ustanovující schůze MS Svitavsko-Orlickoústecko

S radostí dáváme na vědomí, že zakládáme nové místní sdružení v Pardubickém kraji. Ustanovující schůze MS Svitavsko-Orlickoústecko se bude konat dne 14.12.2017 od 18:00 a to ve Svitavách v restauraci Sáhir(Vítězná 1572/13).

Úkolem a náplní sdružení je především poskytnout našim členům a příznivcům v okresech Svitavy a Ústí nad Orlicí rychlejší komunikační kontakt s informacemi od krajského sdružení, sledovat a vyhodnocovat komunální politiku, propagovat pirátské myšlenky, pořádat akce na podporu Pirátů. Na jihu kraje nemáme žádné kontaktní místo pro naše příznivce a zájemce o členství. Nové místní sdružení bude pracovat na sestavování kandidátek do komunálních zastupitelstev. I v regionech jihovýchodního cípu pardubického kraje jsme měli poměrně dobré výsledky, které pomohly vynést lídra kandidátky do sněmovny. Předpokládáme, že obdobného výsledku můžeme dosáhnout i na komunální úrovni. Sdružení by mělo oslovovat především příznivce a zájemce o členství v místě bydliště.

Na ustanovující schůzi budeme také jednat i o novém názvu pro místní sdružení. Rádi uvítáme zajímavé návrhy.

Srdečně zveme všechny členy, příznivce i ostatní, kteří se chtějí zúčastnit.

Body jednání:

  1. projednaní názvu
  2. založení sdružení
  3. volba předsednictva
  4. všeobecná rozprava

Zdroj informací a diskuze ve vlákně.

Informační kanály:

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.