Ukliďme Česko - Piráti v Pardubickém kraji se opět zapojili

17. září 2019
Ukliďme Česko - Piráti v Pardubickém kraji se opět zapojili

Piráti se v Pardubickém kraji připojili k akci Ukliďme Česko. V Pardubicích, Poličce a České Třebové se do úklidu zapojilo kolem třiceti lidí a uklidilo se přes 100 kg odpadu.

V Pardubicích úklid organizovalo místní sdružení Pardubicko, Marcel Palatáš a Ivana Böhmová. Uklízelo se v lokalitě na Hrádku u Pardubic, kde se s dětmi a dobrovolníky hlavně zaměřili na úklid nedopalků od cigaret a menších odpadků.

pce1

pce2

V České Třebové se organizace uchopil Martin Saifrt, se členy Jaroslav Lainz, Martin Herman a dobrovolníky z místního pirátského sdružení Českotřebovsko. V rámci úklidu se sešlo 7 lidí a to včetně dětí. Uklízelo se v okolí silnice a pole u letiště, po té si uklízející opekli špekáčky na nedaleké chatě Florián.

ct1

ct2

V Poličce se úklidu zhostil spolek Na jedné lodi, při úklidu pomáhala také místní zastupitelka Jitka Bidlová. Uklízel se Liboháj a alej směrem na Špici.

pl1

pl2

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.