Stáhni si Ivana Bartoše ve 3D a s ním i Pirátské listy pro Pardubický kraj

6. května 2019
Stáhni si Ivana Bartoše ve 3D a s ním i Pirátské listy pro Pardubický kraj

Pirátské listy k volbám do Evropského parlamentu vyšly rovnou v 15 regionálních mutacích o celkovém nákladu 735 tisíc kusů. A protože Piráti podporují technologický rozvoj, tak ani s předvolebními tiskovinami nezaostávají, když Pirátské listy nabízejí včetně rozšířené reality.

Piráti opět přicházejí s něčím novým a není to červená čepička. O tom se může přesvědčit každý, kdo vlastní smartphone s foťákem a namíří ho na AR kód umístěný na první straně předvolebních novin. Následně se přímo u vás v obývacím pokoji, kanceláři nebo v restauraci na stole zjeví mluvící 3D animovaná postavička předsedy České pirátské strany Ivana Bartoše.

Kromě zábavy s technologií rozšířené reality nabízí Pirátské listy Pardubického kraje i množství užitečných informací a článků z pera místních sdružení. Dále v nich najdete přehled kandidátů na europoslance, 20 pirátských programových priorit nebo třeba křížovku. Nechybí ani rozhovor s kandidátem číslo 21 do Evropského parlamentu Jiřím Jansou.

A jestli jste se ještě s tištěnými pirátskými novinami letos nesetkali, můžete si je stáhnout ve formě PDF.

PIRÁTSKÉ LISTY PRO EUROVOLBY 2019 - PARDUBICKÝ KRAJ

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.