Piráti v Pardubickém kraji hledají tajemníka krajského sdružení

4. ledna 2021
Piráti v Pardubickém kraji hledají tajemníka krajského sdružení

Hledáš velmi motivující práci, kde tvoje odměna bude záviset především na tvém výkonu? Pak je tato pozice pro tebe ideální - Tajemník/tajemnice kraje je člověk, který se hlavně stará o administrativu krajského sdružení.

Činnosti, se kterými se můžete setkat: - veškerá administrativní agenda krajského sdružení, kontakt s zastupitelským klubem, - příprava agendy jednání krajského sdružení, tvorba zápisů z jednání, - kontrola plnění úkolů, příprava schůzek, - příprava řešerší - analytická činnost, - koordinace činností krajského sdružení s dalšími orgány Pirátské strany, např. s krajskými expertními týmy, - vedení spisové služby krajského sdružení, - příprava podkladů dle zvláštního zadání (např. pro mediální činnost a vnitrostranickou komunikaci krajského sdružení), - spolupráce s mediálním odborem krajského fóra, - příprava eventů (schůzky, semináře, školení).

Požadavky: - špičkové pracovní nasazení, schopnost dlouhodobé a systematické práce, cit pro detail, dobrý písemný projev, - důslednost v práci a profesionální přístup, schopnost hlídání termínů různých akcí, prioritizace apod., - vysokou míru samostatnosti při řešení problémů a proaktivní přístup, - ideové ztotožnění se s Pirátským programem a jeho základní znalost, - znalost kancelářských balíků včetně dokumentů google a open office (dokumenty, tabulky, prezentace), schopnost naučit se používat Pirátský redmine, Pirátské fórum a další technické systémy, - vynikající komunikační dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování, - středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání, - reference na předchozí práci s obdobnou zodpovědností výhodou, - časová flexibilita (aktivity mají někdy nárazový charakter v časovém tlaku) a zvládání stresu, - čistý trestní rejstřík a bezproblémovost z hlediska napojení na organizovaný zločin, struktury, které mu pomáhají, konkurenční politické strany či jiné podobné organizace, kde mají Piráti rozumné důvody obávat se střetu zájmů, - ochota podrobit se důkladnému background checku a risk analýze, - ochotu a schopnost pracovat s dobrovolníky, - striktní neutralitu ve vnitrostranických záležitostech.

Nabízíme: - zadávací list na dobu neurčitou, - ohodnocení 12500 kč,-v základu a až 3500 variabilní složka při nasazení na cca 18-20 hodin týdně včetně motivačního bonusu do výše 24 000 (možnost vyplacení v průběhu roku), - možnost podílet se na realizaci Pirátského programu, - práce ve skvělém kolektivu předních osobností Pirátů v Pardubickém kraji, - seznámení se s moderními technologiemi používanými při fungování Pirátské strany.

Požadavky na zařazení do výběrového řízení: - Uchazeč zašle potřebnou dokumentaci do 27.1.2020 na mail jana.kolarikova@pirati.cz, předmětem mailu bude tajemník Pardubický kraj.

  • Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu obsahujícího vizi působení na dané pozici. Životopis a motivační dopis vítěze výběrového řízení mohou být zveřejněny i bez předchozího souhlasu.

Termín nástupu: únor 2020 nebo dle možností uchazeče

Výběrová komise si vyhrazuje právo prodloužit termín. První kolo probíhá vyhodnocením životopisu, motivace a dosavadní zkušenosti. Druhé kolo je realizované formou praktického ověření požadovaných kriterií. Hodnocení provádí hodnotící komise složena ze dvou zástupců krajského sdružení a člena personálního odboru. Třetí kolo osobním pohovorem. Uchazeč, který úspěšně absolvoval druhé kolo, může být pozván do třetího kola (pohovor) u jiných vypsaných pozic v Pirátské straně.

Hodnotící kritéria:

  • Kompetence vůči požadavkům pozice 40 %
  • Znalost pirátského programu a argumentace 15 %
  • Celkový dojem 15 %
  • Motivace 15 %
  • Zkušenosti/vzdělání 15 %
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.