Piráti v Pardubickém kraji hledají koordinátora

24. července 2019
Piráti v Pardubickém kraji hledají koordinátora

Souzníš s pirátskou politikou a baví tě práce s lidmi? Pak hledáme právě tebe. Piráti v Pardubickém kraji totiž potřebují nového krajského koordinátora.

Koordinátor je hlavně manažer. Ne ten nudný manažer z korporátu, ale člověk plný kreativity a nápadů, jehož role je klíčová pro další růst Pirátů v Pardubickém kraji. Budeš pracovat s dobrovolníky, organizovat akce po celém kraji, pomáhat s volební kampaní a vytipovávat další příležitosti jak Piráty posunout vpřed. Hledáme organizačně schopného člověka, který fandí pirátské politice. Odměnou ti bude super tým plný lidí, kterým nejde o vlastní prospěch a upřímně se snaží tuhle republiku udělat lepším místem pro život. A soudě podle vzrůstající podpory Pirátů se jim to daří. A ty můžeš být u toho!

Nabízíme:

smlouvu na dobu neurčitou práci na cca 20 - 40 hodin týdně odměnu:

a) 12 000 Kč měsíčně na IČO + odměna dle kvality a náročnosti splněných úkolů až do výše 5 000 Kč při 20 hodinách týdně

b) 25 000 Kč měsíčně na IČO + odměna dle kvality a náročnosti splněných úkolů až do výše 5 000 Kč při 40 hodinách týdně

práci v nejlepší politické straně na české scéně možnost podílet se na smysluplné a transparentní politice možnost bezprostředního podílu na realizaci Pirátského programu školení ke všem výše uvedeným činnostem je součástí smlouvy možnost seberealizace a zapojení vlastní kreativity neomezený telefonní tarif s internetem vhodné i pro studenty

Bližší informace naleznete a možnost přihlášení naleznete zde

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.