Piráti navštíví do voleb přes 30 měst a obcí v Pardubickém kraji

21. září 2017
Piráti navštíví do voleb přes 30 měst a obcí v Pardubickém kraji

Volební lídr Pirátské strany v Pardubickém kraji Mikuláš Ferjenčík má v plánu do letošních sněmovních voleb navštívit všechny obce v kraji, které mají nad dva tisíce obyvatel a některé dokonce opakovaně. Udělá kontaktní kampaň, která v historii Pirátské strany v Pardubickém kraji nemá obdoby.

Pirátská kampaň je založena na dobrovolnické práci s minimálními náklady na tradiční marketing, kde jiné strany utápí horentní částky. Piráti se vydávají cestou moderní online komunikace – především přes sociální sítě – a rozsáhlé účasti na ulicích a náměstích měst a městeček kraje.

Několik předvolebních meetingů již proběhlo v srpnu tohoto roku, od začátku září naplno běží šnůra předvolebních setkání pirátského lídra v jednotlivých městech pardubického kraje s voliči – například v Chrudimi, Vysokém Mýtě, Pardubicích, Lanškrouně, Letohradě, Holicích a Přelouči, kde Mikuláš Ferjenčík vystudoval gymnázium. Další větší města jako jsou například Svitavy, Litomyšl, Česká Třebová mají Piráti v plánu navštívit do konce září.

Cítím, že máme na to, se do Sněmovny dostat a provětrat tamní zatuchlou atmosféru – věřím, že k celostátnímu cíli Pirátů, což je 10 % hlasů, přispějeme odpovídajícím dílem , říká Mikuláš Ferjenčík a doplňuje: „Pirátům věřím především díky nasazení našich členů a podporovatelů. Tento rok s volebním potenciálem 12%, který zveřejnila Česká televize, plujeme do sněmovny plnou parou.“

Harmonogram Pirátské kampaně v Pardubickém kraji naleznete zde

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.