Deskovky s Piráty ve Svitavách

17. ledna 2018
Deskovky s Piráty ve Svitavách

Místní pirátské sdružení Svitavsko, zve ve Čtvrtek 1.2.2018 do restaurace Sáhir Vítězná 1572/13 ve Svitavách, na setkání s poslancem Mikulášem Ferjenčíkem a zábavu u stolních a karetních her.

Od 15:30 máte možnost porazit Mikuláše Ferjenčíka v karetni hře Magic the Gathering. Vlastní balíček karet s sebou. Tato oblíbená karetní hra je velkou vášní Mikuláše, kterou sdílí mimo jiné i s našim předsedou Ivanem Bartošem. Současně Vám náš host Petr Frajvald představí různé deskové hry, budeme mít k dispozici nejprodávanější hru roku 2017 Krycí jména, velmi oblíbené Osadníky z Katanu nebo Carcassonne a mnoho dalších. Petr Frajvald pořádá různé deskohraní a vede v Moravské Třebové kroužek s deskovými hry. Petr v roce 2016 získal Bronz na MS v Osadníkách z Katanu, máte tedy možnost se poměřit se světovou špičkou v této hře. Od ca. 17:30 plánujeme, besedu s našim poslancem za pardubický kraj, Mikulášem Ferjenčíkem. Máte možnost se zeptat na cokoliv chcete, např.: * Co dělají poslanci, když nejsou ve sněmovně? * Proč nejdou Piráti s Babišem? * Bude příští prezident lepší než ten starý? * Nebo cokoliv vás napadne.

Více informací na Facebookové události. Těšíme se na Vás!

petr_frajvald-catan

Obr. Petr Frajvald (zdroj facebook.com)

Informační kanály:

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

Piráti Pardubického kraje si zvolili své lídry do krajských voleb

V druhém listopadovém týdnu si Piráti v Pardubickém kraji zvolili čelo své kandidátní listiny do krajských voleb 2024. Volba probíhala tradičně prostřednictvím internetového hlasování a do obsáhlé rozpravy na pirátském fóru se zapojila většina členů. Ti si vybrali devítku osobností, které se v příštím roce budou snažit oslovit voliče a získat co nejvyšší počet mandátů v zastupitelstvu Pardubického kraje.